• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Με τη συμμετοχή 2 κοριτσιών του ΔΑΣΩ οι προπονήσεις του κλιμακίου της προεθνικής ομάδας κορασίδων ενώ 5 κορίτσια από τις ομάδες του δήμου Ωραιοκάστρου κλήθηκαν στις προπονήσεις των Κλιμακίων Προεθνικών ομάδων Παγκορασίδων της ΕΠΕΣΘ.

Αναδημοσίευση, 25-2-2014.

Οι Μαρία – Αικατερίνη Ξανθοπούλου και Βασιλεία Μαρκάδα του ΔΑΣΩ κλήθηκαν στις προπονήσεις του κλιμακίου της προεθνικής ομάδας κορασίδων ενώ οι Έλενα Λεονταρίδου από ΔΑΣΩ, Ειρήνη Μπαταρακιά και Μάγδα Αμπεριάδου από ΔΗΜΟΚΡΙΤΟ Μυγδονίας, Θεοπούλα Καραγιάννη από ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟ και Βασιλική Σεβασλιάν από Αθλητική Ένωση Ωραιοκάστρου είναι τα κορίτσια που θα συμμετέχουν στις προπονήσεις των κλιμακίων προεθνικών ομάδων παγκορασίδων της ΕΠΕΣΘ.

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κ. Κυριάκος Καμπερίδης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες προκειμένου να συμμετάσχουν στις προπονήσεις της Προεθνικής ομάδας Κορασίδων:

Δευτέρα 24/2/2014 (Γ. ΚΑΤΣΑΝΗΣ Θεσσαλονίκη, ώρα: 15.30-17.30)
Σαρλή Αφροδίτη (Εαρινός)
Τσιουτσιούλη Ευαγγελία (Πιερικός)
Ξανθοπούλου Μαρία-Αικατερίνη (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Καλαγασίδη Παναγιώτα (Αίας Ευόσμου)
Κουνουπίδου Άννα (Ανατόλια)
Μαρκάδα Βασιλεία (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Καραφουλίδου Άλκηστη (Πιερικός)
Γογούση Αναστασία (Ανατόλια)
Βεργοπούλου Μαρία (Ανατόλια)
Πήττα Άννα-Λαμπρινή (Άρης)
Μυλωνά Άννα (Π.Ο. Μουδανιών)
Ρωσσιάδου Ηλιάνα (Χ.Α.Ν.Θ.)
Μάρκου Τζέσικα (Άρης)
Βασιλοπούλου Μαριάνθη (Γ.Σ. Κοζάνης)
Παπάζογλου Αικατερίνη (Ελπίς Αμπελοκήπων)

Τρίτη 25/2/2014 (Ι. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Θεσσαλονίκη, ώρα 17.30-19.30)
Σαρλή Αφροδίτη (Εαρινός)
Τσιουτσιούλη Ευαγγελία (Πιερικός)
Ξανθοπούλου Μαρία-Αικατερίνη (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Καλαγασίδη Παναγιώτα (Αίας Ευόσμου)
Κουνουπίδου Άννα (Ανατόλια)
Μαρκάδα Βασιλεία (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Καραφουλίδου Άλκηστη (Πιερικός)
Γογούση Αναστασία (Ανατόλια)
Βεργοπούλου Μαρία (Ανατόλια)
Πήττα Άννα-Λαμπρινή (Άρης)
Μυλωνά Άννα (Π.Ο. Μουδανιών)
Ρωσσιάδου Ηλιάνα (Χ.Α.Ν.Θ.)
Μάρκου Τζέσικα (Άρης)
Βασιλοπούλου Μαριάνθη (Γ.Σ. Κοζάνης)

Η ΕΠΕΣΘ ανακοινώνει ότι από την Κυριακή 9 Μαρτίου αρχίζουν οι προπονήσεις των Κλιμακίων Προεθνικών ομάδων Παγκορασίδων της ΕΠΕΣΘ. Οι προπονήσεις θα γίνονται ξεχωριστά για τα σωματεία της Ανατολικής και Δυτικής Θεσσαλονίκης και υπεύθυνοι Περιφερειακοί Ομοσπονδιακοί Προπονητές είναι για την Ανατολική Θεσσαλονίκη ο κ. Βασίλης Χριστόπουλος (τηλ. 6945 965697) και για την Δυτική ο κ. Αλέκος Κωνσταντινίδης (τηλ. 6973 669355). Οι αθλήτριες θα πρέπει να φορούν στις προπονήσεις ρούχα με τα διακριτικά των σωματείων τους, ενώ σε περίπτωση κωλύματος θα πρέπει να επικοινωνούν με τον αντίστοιχο προπονητή της περιφέρειάς τους. Το πρόγραμμα των προπονήσεων για τον μήνα Μάρτιο και οι αθλήτριες που κλήθηκαν από τους ΠΟΠ είναι:

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/3 (Βοηθητικό Αλεξανδρείου Μελάθρου 14.00-16.00): Ναθαναήλ Αναστασία, Μαστοροδήμου Αννα (MENT), Τικίκου Κωνσταντίνα, Χατζούλη Τερψιθέα (Αναγ. Ρυσίου), Ζόγκου Νταμαλιάνα, Κουζουκάκη Δέσποινα, Αθανασιάδου Ευαγγελία, Πεκερίδου Αναστασία, Χριστοδουλίδου Παναγιώτα, Λαψουράκη Γεωργία, Λεβεντοπούλου Σωτηρία (Ποσειδών Μηχ.), Καράνου Φωτεινή (Αριστοτέλης Επαν.), Συννεφιαρίδου Κωνσταντίνα, Μανδρά Ευρυδίκη, Δεληαντωνίου Μάγδα (Αγ. Νικόλαος Μηχ.), Σελαλμαζίδου Ευτέρπη, Τζετζερά Ελενα, Πατίκα Εφη (Ατρόμητος Τρ.).

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3 - Α ΓΚΡΟΥΠ (Κατσάνειο 15.00-16.30): Μπιτλή Βιβή, Παπαδημητρίου Ελένη, Γιακουμάκη Μαριέττα, Μάνου Αιμιλία, Καλαμβούκα Σοφία (ΠΟ Μουδανιών), Μπαρμπαλιού Ελευθερία, Κυριακίδου Ελευθερία, Γιουλδούρη Αναστασία, Κανικάτσικ Μαρία, Κονοσίδου Αντριάνα (Περσέας), Αρμουτσή Μαρία, Φερεκίδου Βασιλική (Προμηθέας Πυλ.), Γουναροπούλου Αννα, Γιαννοπούλου Κωνσταντίνα (ΑΣ Πανόραμα), Κυριακίδου Πολύμνια, Χατζηβαγιάνη Αφροδίτη, Περτινόλη Ολγα (Ν. Βότσης), Χιτικίδου Φανή, Ζυμαρά Πετρούλα, Αντωνιάδου Ευγενία (Απόλλων Καλ.).

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3 - Β ΓΚΡΟΥΠ (Κατσάνειο 16.30-18.00): Γερομιχαλού Δέσποινα (Αρης), Μοτσιάνου Τατιάνα, Μαλίκα Ζήνα (Ηρακλής), Καθάριου Αριάδνη, Παπαστεργίου Αννα, Δεληγιαννίδου Ρίκα (Μ. Αλέξανδρος), Μπάμπα Θεανώ (ΠΑΟΚ), Περδικάκη Μυρτώ, Χαιδεμένου Σοφία (ΧΑΝΘ), Τσακοπούλου Δάφνη, Μιχαηλίδου Βερόνικα, Παπαβασιλείου Ναυσικά, Βλάχου Ελένη, Τριανταφυλλίδου Δήμητρα (Πειραματικό), Γεωργούλα Μαρία (ΑΕΝ Αγ. Τριάδος), Παρνάλη Ελένη, Γωγούση Κωνσταντίνα (Ανατόλια), Ζωίδου Ελπινίκη, Παπάζογλου Αννα (Γαλαξίας).

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/3 (ΧΑΝΘ νέο 15.00-17.00): Τα ονόματα των αθλητριών θα ανακοινωθούν αργότερα.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/3 (Ανατόλια 14.30-16.00): Τα ονόματα των αθλητριών θα ανακοινωθούν αργότερα.

ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/3 (ΔΓ Λαγυνών 15.00-17.00): Μαρία Κλέπκου, Τσόμι Ουκουάρα (ΑΣΚ Λαγκαδά), Δήμητρα Τζιαρλή, Ελενα Λεονταρίδου (ΔΑΣΩ), Μαρία Ελένη Παπαδοπούλου (Μακεδόνες Αξιού), Ευφροσύνη Αλεξάκου (Καμπανιακός), Ειρήνη Μπαταρακιά, Μάγδα Αμπεριάδου (Δημόκριτος Μυγδονίας), Θεοπούλα Καραγιάννη (Μυγδονιακός), Ειρήνη Μόσχου, Πηνελόπη Μερτζιμέκη (ΓΑΣ Χαλκηδόνας), Εύα Τερζόγλου (ΑΟ Καβακλιωτών), Μιχαέλα Τουπουλίδου (Ηρακλής Γέφυρας), Μαρίνα Πέγιου (Γαλαξίας Αδένδρου), Τατιάνα Σαραγιώτου (ΓΑΣ Ευκαρπίας), Κωνσταντίνα Παπακωνσταντίνου (Ολυμπος), Κωνσταντίνα Αναστασιάδου, Αναστασία Βάνη (Ακαδημίες Πρωτ.).

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3 (Αλ. Νικολαΐδης 15.00-17.00): Ευαγγελία Ταυλίκου, Ελενα Χατζησπύρου, Μαλεβή Πατσίδου, Αννα Μαρία Μπάμπη, Ουρανία Γεωργιάδου, Βίκυ Σανιώτη (ΒΑΟ), Αννα Ιωαννίδου (Πήγασος), Στέλλα Ιασωνίδου, Ραφαέλα Καλομοίρη, Ελένη Σκιαδά, Φωτεινή Ταϊτζόγλου, Ιωάννα Σουπιώνη (Ελπίς), Αγγελική Πεγκλίδου, Κωνσταντίνα Κούρτογλου, Μαρία Δριντσούδη, Κωνσταντίνα Κανταρτζή, Σοφία Ρουμελιώτη (Αίας), Βασιλική Σεβασλιάν (ΑΕ Ωραιοκάστρου).

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/3 (Αλ. Νικολαΐδης 13.30-15.30): Τα ονόματα των αθλητριών θα ανακοινωθούν αργότερα.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/3 (Ι. Λεμονίδης 15.00-17.00): Τα ονόματα των αθλητριών θα ανακοινωθούν αργότερα.